X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيدمشاوره تحصیلی کنکور | کارشناسی ارشد | دبیرستان |تیزهوشان | انتخاب رشته - آرشیو 1395/4
مشاوره تحصیلی کنکور | کارشناسی ارشد | دبیرستان |تیزهوشان | انتخاب رشته - آرشیو 1395/4
<-Description->
نوشته شده در تاريخ 1395/4/26 توسط khanemoshavere | نسخه قابل چاپ | تعداد بازدید 5 بار | اشتراک گذاری :


نکات مهم برای داوطلبان در انتخاب رشته آزمون سراسری ۱۳۹۵:

گرچه عملکرد داوطلبین بر سر جلسه کنکور بسیار مهم و یکی از عوامل موفقیت داوطلبین است، اما اگر داوطلب از انتخاب رشته درست آگاهی نداشته باشد، چه بسا فرصت قبولی در یک رشته و دانشگاه خوب را در نتیجه عدم آشنایی با رشته ها، دانشگاه ها و عدم دریافت مشاوره تحصیلی کنکور از دست خواهد داد، بنابراین مشاورین تحصیلی خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان به توضیحاتی پیرامون انتخاب رشته در ادامه سایر مطالب مشاوره ای این مرکز مشاوره تحصیلی می پردازند.

باید گفت که مشاورین تحصیلی خانه مشاوره تحصیلی ایرانیان عوامل موثر و نکات قابل توجه درباره انتخاب رشته کنکور را به شرح زیر مطرح خواهند نمود.

انتخاب رشته دانشگاهی امری حساس و تعیین کننده مسیر زندگی فرد می باشد، چراکه آینده رفاهی، شغلی و حتی گاهی روانی آن شخص به نوع انتخاب رشته وی در دانشگاه (جهت ادامه تحصیل در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد)  بر می گردد.

باید بدانید که برخی مشاورین تحصیلی بر این اعتقاد هستند که رشته تحصیلی بر شهر و دانشگاه محل تحصیل ارجحیت دارد، استدلال این گروه از مشاوران نیز این است که در آینده از دانشگاه و شهر محل تحصیل سوال نمی شود بلکه این رشته تحصیلی است که مورد توجه قرار دارد و کار و زندگی فرد به رشته تحصیلی انتخابی بستگی دارد و اگر اولویت این مورد رعایت نگردد، چهار سال از عمر و مسیر زندگی فرد تغییر خواهد نمود.

معمولا گفته می شود که بسیاری از دانش آموزان تیزهوشان در دانشگاه ها و رشته های بسیار خوب قبول می شوند اما در حالت کلی باید بدانید که این امر مقدار زیادی بستگی به تلاش و زحمت آنها نیز دارد.

توصیه می گردد که داوطلب در مورد رشته، تفاوت میان رشته ها، محیط دانشگاه و بازار کار هر رشته اطلاعات کافی به دست آورد و همچنین تفاوت میان آموزش عالی و مدرسه را بایستی به طور کامل برای خود روشن نماید تا با ورود به دانشگاه دچار بحران و تعارض نگردد.

علت تاکید بر مطلب فوق این است که بسیار دیده شده است که بیشترین میزان افت تحصیلی در ترم اول دانشگاه رخ می دهد، چراکه حجم دروس بالا رفته و مدت زمان ترم تحصیلی نیز کوتاه تر شده است. همچنین دانش آموز تازه دانشجو شده با شرایط و ضوابط دانشگاه آشنا نمی باشد، لذا شوک زدگی و به تبع آن افت تحصیلی محتمل است، از همین روی، آگاهی داوطلب از نظام آموزش عالی، پیش از ورود به دانشگاه از ضروریات محسوب می گردد.

در نهایت توصیه می گردد که به سایت های اطلاع رسانی دانشگاه ها، مطالعه کتاب های مرتبط، صحبت با مشاورین تحصیلی و اساتید و دانشجویان بپردازید تا بدین ترتیب سطح آگاهی خود از دانشگاه و محیط آن را به دست آورید.


http://www.khanemoshavere.com

به این مطلب امتیاز بدهید:  1  2  3  4  5 
____________________________________________________
برچسب ها:
نوشته شده در تاريخ 1395/4/19 توسط khanemoshavere | نسخه قابل چاپ | تعداد بازدید 5 بار | اشتراک گذاری :

امروزه بسیاری از فارغ التحصیلان دبیرستان پس از گذراندن مراحلی مانند انتخاب رشته و دریافت مشاوره تحصیلی کنکور و تحصیل در دانشگاه در مقطع کارشناسی، بدنبال کارشناسی ارشد هستند و می خواهند جهت ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر خودشان را آماده کنند.


خانه مشاوره نیز خدمات متعددی در این راستا جهت یاری رساندن به شما عزیزان می کند:

-ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد
-معرفی رشته های بدون کنکور ارشد
-معرفی منابع و کتب استاندارد کنکور
-نمونه سوالات کنکور و ... 

و اما چگونه در کنکور کارشناسی ارشد رتبه بیاوریم؟
امروزه سوالی که ذهن بسیاری از دانشجویان را درگیر کرده این است که چگونه در کنکور کارشناسی ارشد رتبه بیاوریم؟

با توجه به تحقیقات گسترده ای که کادر مشاوران و متخصصین خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان در زمینه کنکور کارشناسی ارشد انجام داده اند به این نتیجه رسیدند که موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد منوط به اجرای چند برنامه ساده است، اولا بایستی منابع و مراجع مناسب و استاندارد رشته کارشناسی خود را شناسایی کرده و طبق برنامه بودجه بندی آزمون های آزمایشی استاندارد و جامع کشوری پیش روید، ثانیا با یک برنامه ریزی ساده همگام با بودجه بندی آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد به رتبه مورد نظر خود برسید

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه و همچنین تیزهوشان با سایت ما مراجعه بفرمایید.

 

http://www.khanemoshavere.com

به این مطلب امتیاز بدهید:  1  2  3  4  5 
____________________________________________________
برچسب ها:
نوشته شده در تاريخ 1395/4/12 توسط khanemoshavere | نسخه قابل چاپ | تعداد بازدید 4 بار | اشتراک گذاری :


همانطور که در مقاله های قبل خدمتتان گفتیم، خانه مشاوره خدمات متعددی جهت یاری رساندن به دانش آموزان و دانشجویان در زمینه های مشاوره تحصیلی کنکور، انتخاب رشته و کارشناسی ارشد ارائه می دهد.

یکی دیگر از خدمات ما در زمینه تیزهوشان است. در این زمینه خدمات متعددی نیز جهت رفاه دانش آموزان باهوش و با استعداد ارائه می شود که امید است کمک هر چه بیشتری به آینده این عزیزان که سرمایه های کشورمان هستند، بشود.

-اعلام نتایج ورودی مدارس تیزهوشان (استعداد درخشان) و نمونه دولتی
-معرفی کتب پیشرفته و تیزهوشان ویژه قبولی در آزمون
-برنامه ریزی و پشتیبانی جهت قبولی در آزمون و ...دانش آموزان پیگیر، پدران و مادران دور اندیش، توجه کنید:
اگر به فکر آینده تحصیلی فرزندتان هستید، اگر می خواهید فرزند شما جزء دانش آموزان تیزهوشان و استعداد درخشان باشد از همین امروز آغاز کنید، شاید فردا برای شروع دیر باشد. بهتر است حرفه ای برنامه ریزی کنید، تست های پیشرفته بزنید، از تکنیک ها و فنون تست زنی المپیادی بهره بگیرید، به خودتان اعتماد داشته باشید و از همه مهم تر پیوسته تلاش کنید. در این صورت قطعا موفق خواهید شد.
برای مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی درسی ویژه فبولی در آزمون های تیزهوشان (استعداد درخشان) و ورودی مدارس نمونه دولتی و آزمون های المپیاد با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

                                                                 

خدمات خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان در زمینه تیزهوشان:

 مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی درسی ویژه تیزهوشان (استعداد درخشان) پشتیبانی حضوری و تلفنی دانش آموزان از روز آغاز تا روز برگزاری آزمون تیزهوشان (استعداد درخشان) اعلام نتایج آزمون تیزهوشان (استعداد درخشان) و نمونه دولتی معرفی منابع و کتب استاندارد ویژه تیزهوشان (استعداد درخشان) و نمونه دولتی معرفی نمونه سوالات آزمون تیزهوشان (استعداد درخشان) و نمونه دولتی شرایط ثبت نام در آزمون تیزهوشان (استعداد درخشان) و نمونه دولتی زمان ثبت نام در آزمون تیزهوشان (استعداد درخشان) و نمونه دولتی

 

http://www.khanemoshavere.com

به این مطلب امتیاز بدهید:  1  2  3  4  5 
____________________________________________________
برچسب ها:
نوشته شده در تاريخ 1395/4/5 توسط khanemoshavere | نسخه قابل چاپ | تعداد بازدید 4 بار | اشتراک گذاری :


بسیاری از دانش آموزان ، داوطلبان کنکور و جوانانی که مایل در شرکت در آزمون سراسری هستند غیر از دریافت مشاوره در زمینه های شرایط پذیرش امریه سربازی (امریه سربازی) و مشاوره تحصیلی کنکور در زمینه منابع آزمون ها هم می توانند مشاوره دریافت کنند.

همانطور که اطلاع دارید، پیش از مسئله انتخاب رشته باید در ابتدا منابع آموزشی مقاطع مختلف (کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا) را شناسایی و سپس جهت جهت برنامه ریزی و مطالعه دقیق اقدام کرد.

جهت یاری رساندن به شما داوطلبان عزیز همکاران ما در این زمینه، این خدمات را به شما ارائه می دهند:


-معرفی منابع و كتب استاندارد كنكور، كارشناسی ارشد، دكتری

-معرفی جزوات برتر آموزشی
-معرفی كتب پیشرفته ویژه تیزهوشان
-ارائه نمونه سوالات كنكور و ...
منابع آزمون دکتری، کارشناسی ارشد، کنکور کارشناسی، کنکور کاردانی، کنکور تمامی رشته های دبیرستانی، آزمون ورودی مدارس تیزهوشان (استعداد درخشان) و نمونه دولتی، آزمون المپیاد دانش آموزی و دانشجویی اصلی ترین گام برای موفقیت در کنکور استفاده از منابع و کتب استاندارد می باشد. تیم متخصص خانه مشاوره با تحقیقات گسترده و همفکری جمعی از اساتید برتر کشور به این موفقیت نائل آمد تا بهترین کتاب ها و منابع را شناسایی کرده و به شما دوستان عزیز معرفی نماید. برای آگاهی از منابع مناسب برای موفقیت در کنکور با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

 

http://www.khanemoshavere.com

به این مطلب امتیاز بدهید:  1  2  3  4  5 
____________________________________________________
برچسب ها:
نوشته شده در تاريخ 1395/4/1 توسط khanemoshavere | نسخه قابل چاپ | تعداد بازدید 5 بار | اشتراک گذاری :

همانطور که می دانید آزمون کنکور در ایران برای جوانان و نوجوانان بسیار مهم و سرنوشت ساز است بخصوص برای پسران جوان که مسئله امریه سربازی (و همچنین اطلاع از شرایط پذیرش امریه سربازی) برای آنان بسیار مهم و حیاتی است. از این رو ثبت نام در دانشگاه و ادامه تحصیل نیز برای خانواده ها و داوطلبین کنکور اهمیت خاصی دارد.

ثبت نام دانشگاه در کشور ما به دو صورت انجام می شود:

 

 - ثبت نام دانشگاه با کنکور

 - ثبت نام دانشگاه بدون کنکور

 

در زمینه مورد دوم باید گفت که خوشبختانه مدتی است که  برخی از دانشگاه های کشورمان، بدون کنکور در مقاطع مختلف تحصیلی اقدام به جذب دانشجو می کنند. که این امر کمک مهمی به خانواده ها و داوطلبان کنکور کرده است و موجب شده که انتخاب رشته برای داوطلبان آسان تر شده و با خیال راحت جهت دریافت مشاوره تحصیلی کنکور از مشاوران و کارشناسان این امر کمک بگیرند.

در حال حاضر دانشگاه غیرانتفاعی- آزاد- پیام نور – علمی کاربردی در مقاطع کاردانی – کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های کاربردی و کارآمد بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو می پذیرد. دانشگاه غیر انتفاعی در مقطع کاردانی و کارشناسی در بسیاری از رشته ها، دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته در اغلب رشته ها ، دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی تمام رشته ها ،دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته در تمام رشته ها بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو می پذیرد.برای کسب اگاهی از شرایط ثبت نام با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

  

http://www.khanemoshavere.com

به این مطلب امتیاز بدهید:  1  2  3  4  5 
____________________________________________________
برچسب ها:
.: Weblog Themes By blogskin.ir :.

تمام حقوق اين وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن مي باشد.

پرامکانات ترین سرویس وبلاگدهی